ei kassidele! preventatsioon.


eelmine nädal laisklesin roheluses ja kohtusin pidevalt nummide kassidega, kes saatsid mulle KOGU AEG signaale! ülbe kassi mälestus muudkui hägunes (halb)! igaks juhuks tegin eile terve õhtu nimekirju, miks kass on mulle ohtlik. äkki kellelegi teisele kulub ka ära?

MIKS KASS ON MULLE OHTLIK:

- kass vihkaks mu sõpru! (no nii on jumalast sageli!)
- ka ägedaim kass võib vabalt haiseda ja näksib kiusust kingi
- ablas kass kasvab 15 kiloseks pommiks ja sööb mind vaeseks
- hävitaja-kass tungib öösel köögikappi ja likvideerib mu martsipanivarud.
- veel paneb kass öösiti hullu ja süstib mööda kardinaid. ja jätab loike!
- kassivaba elu enam ei tule ku na giii, no järgmised kakskend aastat kindlasti mitte! aga äkki on tarvis minna pikale aafrikamaa reisule? ja kui sealt saab tuua leemureid voi oravaid, kellega kass eriti nigu ei seltsiks? raudselt mu uus leemur saaks hammustada!
- aafrikareiside ajal teiste juurde loomi ka jätta ei saa, sest isegi ülbe kass igatseb su järele! (aint salaja muidugi). see on samamoodi nagu siis, kui su naabrimees (tal on koer) otsustaks homme näiteks küla kuumima daami poole kolida, kellel on uued lillad juuksed. koer sureks meelehärmist! kassiga võib ka vabalt nii minna (jälle halb!)

kuna nimekiri pole kõikvõimas, uurisin kassiärevuse ravimiseks  alternatiive. inimesed! ma avastasin youtube’ist siilid, kes söövad saia ja on jumalast hüpoallergilised! SIILID!

kas keegi äkki teab, kust neid saaks?

word of the day: nimekiri - lijst

Kommentaarid

Kaliimirebane ütles …
Kairi-Kairi-Kairi! ma olen suga marupäri - kassid on ikka väga ülbed! lisaks nimetatuile tulevad ja sõtkuvad sind ja nurruvad nii valjusti kui torust tuleb, kui sa korraks silma kinni lased vajuda. ja kui ikka veel reaktsioonivõime tähelepanu osutamise osas nullilähedane on - näksivad su sõrmed ja vööd puha auklikuks:(
Kairi ütles …
hihi, sul on vöödega kogemusi? :) aga jah, hea näide on nt siin:http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q
:)

Populaarsed postitused