hullu leiduri põgenemine

mul on ammust ajast hüpotees, et lokkava kanepi-kimumise tõttu on hollandis eriti palju võimekaid leidureid! täna lugesin lehest näiteks sellist lugu:

keskealine amsterdami härra võttis ette reisi Hollandi Saarele. sinna käib teadagi praam. sõgedad seiklused algasid siis, kui muhv avastas, et on maha maganud viimase praami maismaale. korralik hollandlane oleks ilmselt natuke juustu söönud ja otsinud mõne asutuse, kus öösel diivanil saaks pikutada. aga see siin polnd mingi tavaline mees. ikkagi leidur!

muhv tegi kiirabiliinile südamerabanduse hääli ja avaldas kahtlust, et ega surm pole enam kaugel! ei läinudki palju aega, kui kohal olid ambulantsimehed, kes leiduri hellalt eralaevale kandsid ja kaldale purjetasid. aga siis juhtus IME! surijale üsna ebatavaliselt väljus koolev muhv ambulantsist ja kappas ootamatult väledalt nelja tuule poole. kiirabimehed ei pannud süstalde ja voolikute vahelt tähelegi, kui nende patsient nigu libe uss laevast minema silkas!

täna nabiti hämmastavalt tervenenud surija kahjuks kinni. ta oli oma väljaütlemistes suhteliselt napisõnaline ja tähendas ainult haletseval häälel, et tahtis õudselt koju naise juurde! teisipäeviti oli kalakotletipäev!

mul on nii kurb, et see leidur nüüd trahvi saab. samas pole see muidugi uudis, et geeniusi piinatakse. sellest oli kunagi isegi üks film!

word of the day: ontvluchting - põgenemine

Kommentaarid

Anonüümne ütles …
kanep teeb loominguliseks?
ingel ütles …
Hehehee, väga hea juhtum!
Kairi Look ütles …
jah, pane korva taha jargmiseks korraks, kui naiteks kihnu praamist maha j22d! :)
tibutriin ütles …
oi kui hea lugu! :))
Britt ütles …
Mina olen kuulnud hulga rohkem lugusid meestest, kes näiteks prügiämbri väljaviimise või miski muu geniaalse ettekäände ajel kodust ära jooksevad. Võta siis nüüd kinni, kas asi oli naises või kotlettides, aga respekt igal juhul! :)

Populaarsed postitused