leemurid ja rahe

käisin vahepeal aafrikas leemuritega kohtumas. ühe öö magasin mudaonnis, mis seisis koos ainult seetõttu,  et termiidid hoidsid seinte sees kätest kinni! ümberringi hiilisid gepardid ja lõvid. igaks juhuks magasin parem pikas pidzaamas, et lõvi läbi mu kostüümi õhtusöögi lõhna ei tunneks.

siis ükspäev sõid lõbusad hüäänid ja raisakotkad kraavis kitse. mõni vanem inimene ütleks nüüd, et loodus on jube, aga mind huvitas hoopis, mis saab kontidest! (kui kedagi huvitab, siis need jäeti teistele kitsedele mälestuseks - hea jõulu ajal ehteks puu otsa riputada).

üks teine hommik kohtusin põllul surikaatidega (vaata fotot), kes ronisid urgudest õue päevitama ja usse sööma. ärevus oli suur! muhvid praadisid päikesepaistes tagumikke ja sõid usse edasi.

siis, leemurite alased tähelepanekud: (1) vormis leemur võib vabalt oksal ülevõllikaid teha ja samal ajal varvastega mandariini koorida. (2) ükski aus leemur ei hammusta lihtsalt kiusu pärast, nagu näiteks mõned ülbed kassid kellega ma kohtunud olen.

amsterdamis hakkas muidu vahepeal peaaegu et talv. eile tuli näiteks rahet ja mina lasin rattaga asfaltil liugu! tuul ulgus kõrvus, kui kurve võtsin!

word of the day: vrolijke hyena - rõõmus hüään

Kommentaarid

Daki ütles …
Sa peaksid absoluutselt sagedamini kirjutama!
Kairi Look ütles …
ma hakkan rohkem proovima kohe varsti, kui tuul veel kõvemini puhuma hakkab õues! aitäh, daki :)
ingel ütles …
Veel, veel, veeeeeeeeeeeeeeel!!!

Populaarsed postitused