a-mericah!

lendasin vahepeal ameerikamaale ja tagasi. tsirkust sai kõvasti, ja mitte ainult õhus, kus tuli ette turbulentsiauke, mille peale äriklassi memmed ainulaadseid kollihääli tegid! sel ajal olin mina pissil ja kogesin kahesajameetrist langust otse vetsupotil. nagu näete, reisisin korraga nii x- kui y-teljel!

maa peal kohtusin terve hulga kummaliste inimestega. näiteks oli seal üks india valmikirjutaja, kes katsus mind pargis veini ja õpetlike rebaselugudega võrgutada, ja ülikooliprofessor, kelle meelest on aeg kolida new yorki ja hakata seal kaelkirjakute lugu müüma. ühel õhtul sõime kahe pöörase konverentsipreiliga peenes restoranis kastaneid ja pärast maitsesime mõrvarlikke margariitasid, mis panid kõik einestajad tantsisklema. üks teine laupäev käisin hipide kodupeol, kus kõik inimesed olid vuntside ja kitsaste põlvpükstega. üks vana sõber saabus üherattalisel tsirkuserattal ja tõi mulle nelgi, sest ma olin ju külaline euroopast! see meeldis mulle hästi!

see asi, mis mulle meerikas ei meeldi, on papist kohvitopsid. kes rääkis starbucksile, et nii on parem?  need inimesed on valetajad! no isegi kui tuleks jude law ja väänleks maas ja ütleks et jou lähme teeme ühe munalikööri latte, siis ma ikka ütleks et tutkit mees! ENNE JOON PETTI!

word of the day: mocca karamel magere melk dubbel shot latte met slagroom - väga halb kohvi

Kommentaarid

Populaarsed postitused