sõda amsterdamis!

täna hommikul avastasin voodist suled. mõtlesin õudusega, kuidas pimeduse katva varju all on sisse tunginud üksildane öökull, et mu kõrval salaja tukastada. tegelikult polnud asi üldse nii hull - suled olid seotud hoopis sellega, et ma käisin eile lahingus!

nimelt toimus amsterdami vanalinnas armutu padjasõda. mitmed nutikad kodanikud olid enda kaitsmiseks kaasa võtnud suusaprillid või haisva aukudega suka. kuna mul jäi kassimask koju, nuuskasin sõjajärgsel õhtupoolikul sulgi, aga see oli okei. isegi natuke et eksootiline oli!

peale madinat oli linn padjasulis ja karjakaupa higiseid sõjardeid lebas kurnatult nurkades. õues pikutamiseks oli muidugi igati sobiv ilm, sest amsterdami saabus eile suvi ja 24 kraadi, millega istuvad muretult kivipõrandal isegi põiepõletikke kartvad emad.

hommikune intsident pani mind ainult muretsema peika pärast, kes sõitis peaaegu et otse sõjast kongosse ja ega ma lubada ei saa, et tal seal juustes ja kõrvades mõned suled ei olnud. ma nii loodan, et kiuslikud neegrid teda seal lennukis väga ei narrinud! hollandi farmerid võivad nimelt vabalt käia, suled peas, aga minu peika pole mingi agronoom. samas kongomehed seda raudselt ei tea. õud!

word of the day: sõda - oorlog

Kommentaarid

Grete ütles …
a mitu patja kulus siis?
Kairi Look ütles …
kaks korralikku vanakooli sulekat l2ks ikka 2ra. aga kokku yldse oli seal ikka sadu patju! n2iteks rongijaama ees, mis on soja asukohast monesaja meetri kaugusel, holjusid ka veel nii mitmedki suled ohus :)
Anonüümne ütles …
väga elegantne uus outfit on Su blogil! i like! :)

Populaarsed postitused