vihm, tuul ja õunakoogidtänu õues möllavale sügisele saab nüüd klouni lausa iga jumala päev! näiteks frankfurdi raamatumessil võttis sõbral kohalt kaabu ja hõljus otse jõkke. amsterdamis jälle lendasin tormi ajal jalgrattaga peaaegu puu otsa. vihmavarju abiga võinuks vabalt ära käia ka mõnel korralikul katusel. seal on toimetanud ajaloos nii mitmeidki värvikaid tegelasi ja mul poleks midagi nende kohtamise vastu:


1) ammuilma on aeg, et keegi kõlvatut karlssonit lihapallide ahnitsemise eest natuke kägistaks,
2) mary poppinsilt võiks näpata võlukoti rääkiva kassi, mannavahu ja värskete võisaiadega olümpsi cafe boulevardist,  ja
3) hendrik sal-sallerilt... ma ei teagi? äkki saaks talt autogramme, mida hiljem mustadel päevadel keskturul müütada?

muid põnevaid asju juhtub muudkui ka, aga neist kirjutan juba varsti. praegu jõllitab mind tallinnas üks kaneeline õunakook ja ma pean sellega tegelema enne, kui näljaste vendade ahned näpud jaole saavad. need on tal õudselt pikad ja tugevad. teravate küüntega!

word of the day: onweer - torm 

Kommentaarid

tibutriin ütles …
kusjuures, kui see "käime katuseid mööda" lugu kunagi väga popp oli ja ma seda muudkui ümisesin, siis ma tõesti sattusin ükskord vanalinnas katuseid mööda käima. jäises veebruaris ja kontsadega, aga ülilahe oli! :)
Kairi Look ütles …
vanalinnas? seal on ju kõik katused viltu?
sinust võib muidugi ka uskuda, et kõndisid kõrgetel kontsatel otse katuseharjal ja tegid pääsukesi :)

Populaarsed postitused