kass linnapeaks

kas te juba kuulsite,et kanadas kandideerib linnapeaks üks kass? see on ju mitme kuu parim uudis! pole kahtlustki, et ta tuleb ruttu valitsema valida. asjad saavad minna ainult ülesmäge.

ma eelistaks iga kell elusat kassi mingitele ninanokkivatele poliitikutele. igasugune maavahetus ja regionaalreform pandaks kohe kappi tallele, et tegeleda eluliselt oluliste otsustega. esimene märksõna - tasuta liha. ma ei imestaks, kui juba paari nädala jooksul külmutataks vorstihinnad ja loodaks värske liha jagamispunktid kõikidesse käidavatesse kohtadesse.

päikeselistele tänavanurkadele paigaldataks pehmed diivanid ja koorekommikausid, kus väsinud linnakodanikud mõnusasti pikutada ja einestada saavad. tööpäevad algaksid hilistel pärastlõunatel, lõppedes parajasti enne õhtusöögiaega. päeva lõpetuseks toimuks kollektiivis üksmeelne patsutamine ja silitamine. kõhu alt ja kõhu pealt.

kõik kahtlased shaslõkibaarid suletaks kohe.

loomakaitsepäeval toimuks linnatänavail uhke paraad tuhandete kasside ja nende sõpradega. tantsisklev ja pasunaid puhuv seltskond jõuaks kindlasti ka meediakanaleisse, populariseerides kassivalitsusi kõikjal ilmas.

kiirmoe võidukäigul oleks lõpp. ainsaks õigeks aksessuaariks osutuks kohev ja kammitud saba - mida siidisem, seda parem. hinnas oleks ka ümar ja vetruv kõht.

kui kõik on rahul, loodaks peagi Maailma Mõnusad Kassiriigid ja Ühinenud Kasside Organisatsioon. kasside vaba liikumine saaks seeläbi täiesti uue mõõtme! lennupiletid oleks mõistagi tasuta, pardateeninduses kesksel kohal maitsvad eined ja kondentspiim.

kes kassidesse ei usu, võiksid kolida näiteks kuule. külmal ja hämaravõitu planeedil kassid vaevalt elaksid. ekspoliitikutel oleks seal mõnus isekeskis kakelda ja kiusu panna. õhtupoolikutel loetaks maailma rahvaste muinasjutte ja kõik kuulaksid huviga. söögiks - kosmose marmelaad.

word of the day: overheid - valitsus

Kommentaarid

Anonüümne ütles …
Su kassiühiskond kõlab nagu praegune Kreeka riik...
Kairi ütles …
tõepoolest! pealegi lootust täitsa on, sest kreekas on ju keskmisest kõvasti rohkem kasse. seal saaks teha mitmeid lootustandvaid reforme, nt tasuta baklava kõigile :)

Populaarsed postitused