youtube´i saladus

leidsin youtube´st kassi masseerimise õpetuse. mul on kõva kahtlus, et selle video pani üles keegi kass ja tema käpp oli mängus ka klipi filmimisel. ma tean täpselt, kuidas see käis.

käivitatakse kaamera. kass-operaator ronib kiirustamata kaamera taha directori toolile. esimene kaader: massaažiinstruktorist memm näitab nõkse. kass-operaator istub silmi kissitades kaamera taga ja pistab koorekompvekke. memm vehkleb edasi. vahepeal hõikab kass-operaator memmele: uuesti, cut ja järgmine kaader. memm vehkleb, filmilint krudiseb. õhtuks on klipp valmis. kass-operaatori abiline kass-assistent laeb video youtube´i. heureka!

tunnusmärgid, et massaažiklipi on valmistanud kass:
1. kõva kogus klipist on pühendatud sabamassaažile
2. video kohaselt tuleb kassile rääkida, et ta on maailma parim
3. videomemm räägib, et kass kipub hea massaaži ajal ilastama (kust tema sellist asja teab? kass rääkis!)
4. video kohaselt tuleb kassimassaažiga tegeleda IGA PÄEV.
5. kassi masseerimine maandab stressi (arvake ära, kes seda memmele rääkis?!)

kass-operaatorite tegude jälgi pole raske märgata ka mujal internetis. inimesed, youtube on kasside treitud videosid täis!

näiteid:
-  õpetused, kuidas kala püüda ja laiselda
-  õpetused, kuidas kassi hellitada, armastada ja patsutada, kuid mitte
-  ignoreerida, õpetada ega karistada
-  õpetused, kuidas valmistada hõrke hommikusööke kassile viiel erineval moel,
-  õpetused, kuhu visata kuivtoit, graanulid ja vitamiinisegud (prügiämber), ning
-  asendada need täisväärtuslike toiduainetega (värske lõhe, maks ja veisefilee)

kass-filmitegija käpp on ilmselgelt mängus ka andy warholi filmis sleep, mis avab suurepäraselt pikutamise tagamaad ja motiivid. näitlikustamiseks on andy filmis mees, kes kogu aeg magab. on ju ilmselge, kes mõtles välja selle filmi stsenaariumi (vihje: see ei ole andy).

kass-operaatorite jälgi on nähtud ka filmides, kus käsitletakse koerte vaimset ja moraalset allakäiku tänapäeva maailmas ja samm-sammulisi õpetusi, kuidas asendada üleliigne koer kassiga ning investeerida koerarahad kassi menüüsse.

järgmine kord, kui su kass filmikaamera ümber hiilib, siis küsi, miks ta seal on. alternatiiv: tsheki netti. tunni aja pärast on uus klipp youtube´is üleval. autoriks: miisu999.

word of the day: filmen - filmima

Kommentaarid

Populaarsed postitused