lutikate võit lastejutuvõistlusel

kolmapäeval saabusid selle nädala kõige rõõmsamad uudised: ´lennujaama lutikad ei anna alla´ sai lastejutuvõistlusel I preemia.
olen muidugi õuuuudselt rõõmus! ilmuma peaks lutikaraamat aasta teises pooles.

keevitasin lutikaloo eelmise aasta sügisel, kui väljas puhus märg ja ilge tuul, aga minu kodus oli 20 kraadi, kannudekaupa meega piparmünditeed ja piiramatu oravakese kommide varu. lugu ise räägib lutikas ludvigist, kes elab oma sugulastega vana lennujaama kaotatud pagasi ruumis mõnusat ja laisapoolset elu, kuni ühel päeval selgub, et lennujaama ähvardab sulgemine. õud! sellist asja ei saa üks korralik lutikas lutikas endale loomulikult lubada! koostöös kõigi teiste lennujaamas elavate sitikatega (ärge nüüd ehmatage, aga neid on seal veel: kirbud, prussakad, sipelgad, ritsikad, termiidid ja kärbsed) algab missioon LENNUJAAMA PÄÄSTMINE. mis edasi saab, lugege aga juba raamatust :)

tõe huvides ütlen seda ka, et tegelikult pole ma lennujaamas ühtki lutikat näinud. lennake ikka!

linke ka:
aktuaalne kaamera
klassikaraadio
kirjastuse koduleht 


word of the day: mijn tweede boek - minu teine raamat 

Kommentaarid

Anonüümne ütles …
Palju õnne! Ja libedat sulge ning palju mett ka edaspidiseks.
Mäemamma
maavillane ütles …
Väga kihvt! Leemuritelugu läks meie peres suisa õhtuse unejutuna ettelugemisele, sest meeldis nii väikestele, kui suurematele, kui ka päris suurele. Ja nii mõnigi kord avastasin kellegi ka päeval raamatu kallal nahistamas, sest polnud aega õhtuni oodata, et teada saadi, mis edasi saab. Veel selliseid omamoodi kiiksuga raamatuid, palun! Meile meeldivad!

Kadri 39, Riks 12, Ronja 10 ning Ats 9.
Mae ütles …
Väga vahva uudis! Sügav kummardus ja lugupidamine! Jääme siis raamatut ootama nüüd...
Kairi Look ütles …
Suur aitäh teile ja rõõm kuulda, et leemuriraamat meeldis! :) Järgmisena siis lutikad... :)

Populaarsed postitused