rahvusvahelised röövlid ja hea süda

ameerikamaal juhtub ikka täitsa imelisi asju, isegi kui oled röövel!

näiteks hiljuti pani politsei eest jooksu röövel daniel. põrutas minema nagu välk, politseiauto kannul, aga tegi siis keset põgenemist aias väikse pausi, et kasse patsutada. sellisele röövlile annaksin ma kohe andeks. või no kui nii kuidagi ei saa, siis võib ta ju natukeseks puuri panna, aga näiteks kassidega täidetud kongi!

muidugi on pisike risk, et kassid panevad nipid kõrva taha ja peagi on tänavad vilkaid ja siidiseid kriminaale täis... aga täpselt sama suur on võimalus, et röövlist saab aus kodanik, kes armastab kondentspiima, nurrumist ja kõhualust pesta. meil on kassidelt nii mõndagi õppida, röövlid või mitte.

ameerikamaa juhtum näitab muide ilmekalt, kuidas kurikaeltel võib olla hell süda, ja niimoodi kogu ilmas! norramaa kardemoni linna röövlid olid näiteks ka sellised ja siis on ju veel see sakslane hotzenplotz. ja mis seal salata, ka karlsson stockholmi katustelt on hoolimata kompulsiivsest iiriste riisumisest siiski hea inimene. mis parata, kui on selline nõrkus kaelas - kellel iirised, kellel lihapallid või raha... röövlid küll, aga ikkagi inimesed!

ka röövli rinnas võib tuksuda soe ja sõbralik süda.

Kommentaarid

Populaarsed postitused