suure kondiga kass


lugesin lehest hiljaaegu kassist, kes on erakordne ühel täiesti erakordsel moel. nimelt on see kass tervelt 120 cm pikk! kujutage ette, nii palju kassi üheainsama naha sees! nüüd istun kodus ja kadetsen. ah et miks? sellepärast:

PÕHJUS KADETSEMISEKS nr 1
saja kahekümne sentimeetrine kass pole mõni harilik kass, kes siseneb uksest, lipsab läbi esiku, elutoa ja köögi ning väljub lahtisest aknast aeda. saja kahekümne sentimeetrise kassi pea on ammu tagaaias, kui tagumised jalad seisavad endiselt maja ees uksematil... kes oleks nõus sellise asja nägemisest ilma jääma? täpselt. põhjus kadetsemiseks number üks. 

PÕHJUS KADETSEMISEKS nr 2
saja kahekümne sentimeetrise kassiga jalutamine on tõeliselt hingekosutav kogemus, sest terve tänav on ju ainult teie kassi täis! ei mingit nügimist, ligitikkuvaid müügiagente või lehepuhuri-mehi ...  majaseintelt kajavad vastu üksnes teie kassi sammud asfaltil. 

PÕHJUS KADETSEMISEKS nr 3
efektiivsus! katsuge ise arvutada, mitu hiirt sellise kassi sisse mahub...  oleks ma hiir, koliks ma perega parem kohe kaugele metsa taha ära. teisest küljest, oleks mul hiireprobleem, koliks ma sellele kassile kohe külje alla. miks mitte lausa samasse majja!


omanik ise ütleb oma kassi kohta muide, et ta pole paks, vaid suure kondiga. jutt jumala õige! elagu hea isu ja suured kondid! ja saja kahekümne sentimeetrised kassid ka.

Kommentaarid

Populaarsed postitused