usside äratamise päev

kas te teadsite, et 24. veebruaril on lisaks eesti vabariigi aastapäevale ka usside äratamise päev? lugesin uudist lehest ja ulgusin õudusest. kui ulgumine tehtud, tekkis mul kolm küsimust:

küsimus number 1:
miks usse äratada, kui nad ise, täiesti vabatahtlikult magavad? kuna nad teevad seda täiesti vabatahtlikult, võiksidki nad ju pikutada kogu aasta, jaanuarist jaanuarini. kes ussidega sõbrustavad ja neist puudust tunnevad, võiksid usse külastada maa all, viia külakostiks haribo ussikomme ja harjutada üheskoos ussikeelt. maapealse elu osas ma usse parem liialt ei valgustaks. kui hädasti tarvis, siis rääkige neile sellest, kuidas aprillis lund sajab ja ameerikas tegutseb kodanik nimega trump. siukese asja peale lähevad ussid kindlasti kohe voodisse tagasi ja tõmbavad akende ette paksud kardinad.

küsimus number 2:
kui 24. veebruar ära jätta, kas siis magaksid ussid aasta läbi? kellele peaks sellise idee välja käima? kuhu maksta raha?

küsimus number 2a: 
kui 24. veebruari kuidagi ära jätta ei saa, siis kas võiks vahetada ussiäratuspäeva 29. veebruari vastu? usse kohe kolm korda vähem nagu niuhti! mida rohkem nad magavad, seda parem. ja president saaks kanda paraadil sandaale!

ja lõpuks kõige tähtsam küsimus ehk küsimus number 3:
mis inimene see selline üldse on, kes siukse päeva üldse välja mõtles?

mida enam ma mõtlen... võibolla see polnudki inimene. oli hoopis uss.

magage rohkem, ussid!

Kommentaarid

Unknown ütles …
Aga uss on ju kah inime...
Kairi Look ütles …
Eks inimesi on ju ka igasuguseid... Mõni peaaegu nagu uss:)

Populaarsed postitused