psühholoog-hobune!

ollalaa, lugesin just ekspressist väärt initsiatiivist: ameeriklanna võttis lennukisse kaasa hobuse! põhjuseid ohtralt: hobune tuletab daamile meelde, millal rohtu võtta, ja on emotsionaalseks toeks, kui daam õhuaukudesse langemisel võikalt kiljub.

minu meelest on hobune lennukis väärt mõte, hoopis parem kui mingi igav hobune verandal. kujutage ette, kuidas boeingus 727, millesse mahub 189 reisijat, sõidab 189 reisijat ja 189 hobust. (hmm, kas hobused ei istu süles? sel juhul: 94 inimest, 94 hobust, üks koht kartmatule ameeriklasele, kes reisib hobuseta). menüüs võiks pakkuda leiba ja porgandeid, tv-valikus oleks spetsiaalsed filmid hobustele: superhobustest. ja keegi ei köhiks, sest olgu see ameerika mis ta on, aga tugiloomi võib seal reisile kaasa võtta seaduslikult!

ootan huviga, millal reisib esimene ameeriklane tugiussi, tugirebase või tugileemuriga. viimased kaks võtaksin endale otsekohe, hea äreval ajal juttu ajada.

elagu ameeriklased! elagu hobused!

ps. rebaseid lennukites olen ma ennegi käsitlenud: http://amsterdamiseerunud.blogspot.com/2012/03/erutav-juhtum-tallinna-lennujaamas.htmlKommentaarid

Anonüümne ütles …
Tugikalkuneid ja -madusid on juba üritatud lennutada küll: https://o.canada.com/travel/6-obscure-emotional-support-animals-that-tried-to-board-planes
Kairi Look ütles …
Emotsionaalset tuge pakkuv orav! Suurepärane, selle võtaks kohe, ma olen suur oravasõber! :)))

Populaarsed postitused